Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

 

Nejprodávanější

94
1679019416790
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

  • AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter Kód: 702682
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 12 Měsíc(ů)
    Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

    Původně: 2 297 Kč
    Ušetříte: 1 682 Kč (–73 %)

    508 Kč bez DPH 615 Kč
  • AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter JX990A RENEW Kód: 703248
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 12 Měsíc(ů)
    Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

    Původně: 941 Kč
    Ušetříte: 416 Kč (–44 %)

    434 Kč bez DPH 525 Kč
  • Kód: 703070
    Skladem (2 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 34 951 Kč
    Ušetříte: 27 525 Kč (–79 %)

    6 137 Kč bez DPH 7 426 Kč
  • Kód: 703158
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 10 922 Kč
    Ušetříte: 5 037 Kč (–46 %)

    4 864 Kč bez DPH 5 885 Kč
  • Kód: 703073
    Skladem (3 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 5 009 Kč
    Ušetříte: 3 225 Kč (–64 %)

    1 474 Kč bez DPH 1 784 Kč
  • Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable Kód: 703072
    Skladem (3 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 7 118 Kč
    Ušetříte: 3 952 Kč (–56 %)

    2 617 Kč bez DPH 3 166 Kč
  • Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable J9283D Renew Kód: 703223
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 3 729 Kč
    Ušetříte: 1 799 Kč (–48 %)

    1 595 Kč bez DPH 1 930 Kč
  • Kód: 703065
    Skladem (9 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 17 664 Kč
    Ušetříte: 13 792 Kč (–78 %)

    3 200 Kč bez DPH 3 872 Kč
  • Kód: 703246
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 3 766 Kč
    Ušetříte: 1 249 Kč (–33 %)

    2 080 Kč bez DPH 2 517 Kč
  • Kód: 703064
    Skladem (15 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 8 398 Kč
    Ušetříte: 6 753 Kč (–80 %)

    1 360 Kč bez DPH 1 645 Kč
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW Kód: 703144
    Skladem (30 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 3 729 Kč
    Ušetříte: 2 223 Kč (–60 %)

    1 245 Kč bez DPH 1 506 Kč
  • Aruba 2920 2-port 10GBASE-T Module RENEW J9732A Kód: 702675
    Skladem (1 KS) Značka: Hewlett Packard Enterprise Záruka: 99 Doživotní
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

    Původně: 18 455 Kč
    Ušetříte: 16 495 Kč (–89 %)

    1 620 Kč bez DPH 1 960 Kč
  • Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5= Kód: 1014293
    Skladem (3 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    Cisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e Controller-based, 1602e Standalone, 1602i Controller-based, 1602i Standalone

    Původně: 3 684 Kč
    Ušetříte: 2 345 Kč (–64 %)

    1 107 Kč bez DPH 1 339 Kč
  • Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH Kód: 839453
    Skladem (2 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

    5 093 Kč bez DPH 6 162 Kč
  • Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH Kód: 839415
    Skladem (4 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH

    Původně: 6 845 Kč
    Ušetříte: 2 685 Kč (–39 %)

    3 438 Kč bez DPH 4 160 Kč
  • Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESH Kód: 839368
    Skladem (9 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    SFP+; Copper Twinax Cable 1m; REFRESH

    Původně: 1 186 Kč
    Ušetříte: 353 Kč (–30 %)

    688 Kč bez DPH 833 Kč
  • Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH Kód: 839369
    Skladem (2 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH

    Původně: 1 186 Kč
    Ušetříte: 274 Kč (–23 %)

    754 Kč bez DPH 912 Kč
  • Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH Kód: 839372
    Skladem (2 KS) Značka: Cisco Záruka: 12 Měsíc(ů)
    SFP+ Copper Twinax Cable 5m; REFRESH

    Původně: 1 186 Kč
    Ušetříte: 274 Kč (–23 %)

    754 Kč bez DPH 912 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.