Jak vybrat správný toner?

Jak vybrat správnou náplň pro vaší tiskárnu...

Pokud si nejste jistí, zda vybraná inkoustová náplň (cartridge), nebo toner bude ve vaší tiskárně správně fungovat, tento jednoduchý návod by vám měl s tímto výběrem pomoci.  Po přečtení tohoto návodu již obchod určitě bez problému zvládnete. Vždy na začátek je dobré si uvědomit, zda máte inkoustovou tiskárnu a hledáte náplň (cartridge), nebo zda máte laserovou tiskárnu a hledáte toner. V našem obchodě je připraveno rychlé vyhledávání, najdete jej v horní části stránky. Zde můžete zadat typ vaší tiskárny, nebo přímo typ toneru, případně inkoustové náplně. 

 

Jak tedy postupovat, aby nákup byl co nejrychlejší a nejpohodlnější:


První a nejsnazší způsob je, pokud přímo znáte označení hledané náplně, nebo toneru. Například když máte typ poznamenaný od minulého nákupu, nebo máte prázdnou inkoustovou kazetu nebo toner dispozici a můžete si označení přečíst. V tomto případě stačí toto označení opsat do políčka pro vyhledávání, které naleznete v horní části stránky.  Výsledek hledání se vám zobrazí a pokud ve výsledcích vidíte vaší náplň, máte vyhráno. Pokud hledání nebylo úspěšné zkuste prosím označení upravit, některé náplně mají označení s mezerami, některé bez mezer apod. Pokud například máte na inkoustové náplni označení "301XL", tak výsledkem vyhledávání bude náplň, jejíž kompletní označení je "HP CH563E No. 301XL". I když se snažíme náš systém vyhledávání stále vylepšovat, tak jednotliví výrobci kompatibilních náplní své produkty označují mnohdy trochu odlišně a proto se vám vyhledávání nemusí podařit ihned. 


Druhým způsobem je vyhledávání podle označení tiskárny, pokud například nemáte náplň, nebo na ní chybí označení, můžete vyhledávat podle typu Vaší tiskárny. Postup vyhledávání je pak obdobný, typ tiskárny opíšete do políčka pro vyhledávání, které je umístěno v horní části stránky. Mějte prosím na paměti, že u toho typu vyhledávání méně znamená mnohdy více. Například pokud máte laserovou tiskárnu "HP Laser Jet P2050dn" tak v tomto názvu je hodně prostoru pro odlišné označení, někdo by jej mohl zadat třeba následovně "HP LJ P2050 dn". Takovéto vyhledávání by potom bylo jistě neúspěšné. Proto je lepší zadat do vyhledávání pouze jednoduché číslo "2050" a Vaše vyhledávání bude rázem úspěšné. Seznamy tiskáren se snažíme pravidelně aktualizovat, ovšem téměř každý den se na trhu objevují tiskárny nové. Pokud jste tedy označení Vaší tiskárny nenalezli, budeme se snažit to co nejdříve napravit. 

 
Třetím způsobem je kontaktovat nás. Pokud si nejste jistí, nebo se Vám jednoduše nechce s hledáním zabývat, tak nás můžete kontaktovat a my vám správnou inkoustovou náplň, nebo toner najdeme a poradíme vám. 

Můžete nám zavolat, nebo napsat a obratem budete mít všechny potřebné informace pro váš bezproblémový nákup.